حسام قربانعلی سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه روند انجام پرواز های داخلی و خارجی در ایام نوروز  به صورت مستمر تا پایان تعطیلات عید فطر ادامه دارد گفت: تا زمانی که تقاضا و مسافر در این بخش وجود داشته باشد و ناوگان فعال داریم پروازهای فوق العاده در تمامی مسیرها برقرار است.

وی همچنین از پروازهای فوق العاده به نجف و عتبات هم خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ و همزمانی آن با ماه مبارک رمضان ، رشد تقاضا سفر هوایی در مسیر تهران به نجف اشرف و بالعکس را به همراه داشت .

قربانعلی اظهار کرد: از بازه زمانی ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا روزهای پایانی بازگشت مسافران نوروزی ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ، نزدیک به ۱۱ هزار مسافر عتبات عالیات در مسیر تهران به نجف و بالعکس جابجا شدند. 

وی ادامه داد: با توجه به رشد تقاضا در این مسیر پروازی یاد شده، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با برقراری پروازهای فوق العاده ، بخشی از تقاضای موجود را پاسخگو بود.

پیشنهاد مطالعه:  شفافیت ۱۰۰ درصدی تمامی معاملات مسکن از طریق سامانه خودنویس اجرایی شد | مجله همه هیچ

قربانعلی افزود: در این بازه زمانی ۴۴ پرواز برنامه ای و فوق العاده برای جابجایی مسافران عتبات عالیات انجام شد.در صورتی که تقاضا همزمان با ایام عید فطر وجود داشته باشد پروازهای نجف به صورت فوق العاده ادامه دارد.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *