مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به مناسبت روز “کار و کارگر” میز خدمات حقوقی خود را در مسجد حضرت ولی‌عصر (عج) شهرک صنعتی عباس‌آباد تهران برگزار کرد.

در این مراسم که با حضور رئیس، معاونین، وکلا، کارشناسان و کارآموزان مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه برگزار شد، حسن عبدلیان‌پور؛ رئیس مرکز ضمن گرامی‌داشت روز کار و کارگر گفت: کارگران و صنعتگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند و حضور ما در خانه خدا برای خدمت به این عزیزان مایه افتخار است و امیدواریم بتوانیم باری از مشکلات حقوقی این اقشار زحمتکش را به دوش بگیریم.

وی در ادامه گفت: چندین سال است که رهبرمعظم انقلاب نام سال‌ها را برپایه اقتصاد و تولید قرار می‌دهند و این نشان از اهمیت و نقش کارگران و کارفرمایان و صنعتگران در تحقق این نامگذاری‌هاست و به تعبیر ایشان اگر حال کارگران خوب باشد، حال کشور خوب است؛ لذا ما نیز در مرکز وکلا به عنوان خدمتگذاران مردم به دنبال ادای سهم خود در تحقق شعار سال هستیم و بر اساس رسالتی که داریم و همسو با تأکیدات رئیس قوه قضاییه، به دنبال خدمت مؤثر به مردم هستیم. چرا که این هدف والا و مقدس پایه و اساس منویات رهبری و مورد پیگیری شخص ریاست قوه است.

پیشنهاد مطالعه:  کودک بازیگوش زن همسایه را با خودرو زیر گرفت | مجله همه هیچ

همچنین عبدلیان‌پور پس از برگزاری میز خدمت در جمع حاضران بیان کرد: ما امروز با تیمی در حوزه حقوق عامه و وکالت تخصصی حضور پیدا کردیم، مشکلات صنعتگران و کارگران را شنیدیم و مطالب تخصصی مطرح شد و کمیسیون‌هایی را به صورت تخصصی ایجاد کردیم تا مشکلات مراجعین حل شود.

رئیس مرکز وکلا در ادامه گفت: ما در این روز گرامی استقرار یک پایگاه حقوقی ثابت و دائمی را در شهرک صنعتی عباس‌آباد به عنوان بزرگ‌ترین شهرک صنعتی فعال کشور، بنا می‌گذاریم تا در حوزه‌های تخصصی همچون مشکلات فی مابین کارگر و کارفرما، مسائل بیمه‌ای، پرونده‌های مالیاتی، قرارداد‌های تخصصی و صنعتی و آنچه مورد نیاز صنعتگران و کارگران است، خدمات مورد نیاز و در شأن این عزیزان را ارائه دهیم.

وی افزود: این موضوع را به طور جدی و شخصاً پیگیری خواهم کرد و این آمادگی را داریم تا با صنعتگران عزیز جلسات تخصصی برگزار کنیم و به صورت یک تفاهم یا توافقنامه کار را دنبال کنیم تا خروجی آن مؤثر و ملموس باشد.

پیشنهاد مطالعه:  جزئیات اجرای طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در تهران | مجله همه هیچ

منبع: تسنیمSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *