در آغاز هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌های استقلال و مس رفسنجان از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کرد.

با این نتیجه استقلال ۴۸ امتیازی شد و در صدرجدول رده‌بندی باقی ماند. مس رفسنجان هم جمع امتیاز‌های خود را به عدد ۲۷ رساند و دهم ماند.

داور: بیژن حیدری

کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و حسین مرادی

کارت زرد: آرمین سهرابیان از استقلال، عرفان شهریاری از مس رفسنجان

کارت قرمز: خواجه‌گیری (سرپرست) از استقلال

گل: سجاد شهباززاده (۳) و سعید واسعی (۴۶) برای مس رفسنجان – گوستاوو بلانکو (۱۶) برای استقلال

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، ابوالفضل جلالی (جعفر سلمانی – ۸۳)، میلاد فخرالدینی، مهدی مهدی پور (زبیر نیک‌نفس – ۴۰)، آرش رضاوند، جلال‌الدین ماشاریپوف (امید حامدی‌فر – ۸۳)، مهرداد محمدی (پیمان بابایی – ۶۷) و گوستاوو بلانکو (آرمان رمضانی – ۸۳)

پیشنهاد مطالعه:  دشان ۲۵ بازیکن را به اردوی خروس ها فراخواند | مجله همه هیچ

سرمربی: جواد نکونام

ترکیب مس رفسنجان: حامد لک، محمد نژاد مهدی، رامتین سلیمان‌زاده، حسن جعفری، علی عدنان، فرشید باقری، سعید واسعی (محمدرضا مهدی‌زاده – ۷۹)، محمد مهدی محبی (عرفان شهریاری – ۷۹)، منتظر محمد (محمد اکبری – ۸۷)، سجاد شهباززاده (میثم تمیوری – ۹۰) و جلال علی محمدی

سرمربی: محرم نویدکیا

لحظات حساس:

دقیقه ۳

سجاد شهباززاده پس از دریافت پاس محمد مهدی محبی در شرایطی که روزبه چشمی را مقابل خود داشت، با یک ضربه پای چپ دقیق گل اول مس را به ثمر رساند.

دقیقه ۹

مهرداد محمدی پس از تصاحب توپ، در گوشه سمت راست محوطه جریمه مس محمد نژاد مهدی را با یک سر توپ از مقابل برداشت، اما ضربه‌اش با اختلاف اندکی از کنار تیر عمودی سمت راست بیرون رفت.

دقیقه ۱۶

سانتر ابوالفضل جلالی از سمت چپ خط دفاعی استقلال به بلانکو رسید و وی با یک ضربه سر تماشایی توانست دروازه حامد لک را باز کند تا کار به تساوی کشیده شود.

پیشنهاد مطالعه:  وضعیت بیرانوند برای بازی با سپاهان امروز مشخص می‌شود/ امیدوارم هواداران در کنارمان باشند | مجله همه هیچ

دقیقه ۲۵

توپ‌گیری استقلالی‌ها و شوت از راه دور مهرداد محمدی با اختلاف کمی از کنار دروازه مس رفسنجان به بیرون رفت.

دقیقه ۴۶

پاس سجاد سهباززاده، کنترل و ضربه سعید واسعی برای بار دوم دروازه استقلال را باز کرد تا نتیجه مسابقه ۲ بر یک به سود شاگردان نویدکیا شود.

دقیقه ۵۰

سانتر سهرابیان از سمت چپ با اشتباه فاحش حامد لک همراه بود تا گوستاوو بلانکو برای دومین بار از فرصت استفاده کرده و خودش و استقلال را به گل دوم برساند.

دقیقه ۵۹

شوت محکم ابوالفضل جلالی با فاصله اندکی از کنار دروازه حامد لک به بیرون رفت تا مدافع آبی‌ها در حسرت گلزنی بماند.

دقیقه ۷۳

پاس در عمق ماشاریپوف برای بلانکو وی را در موقعیت شوت‌زنی قرار داد که ضربه مهاجم استقلال را حامد لک با تک دست و به صورت موقت دور کرد.

دقیقه ۸۰

نفوذ پیمان بابایی به قلب خط دفاع مس و ضربه نهایی وی به تیر دروازه حامد لک برخورد کرد و در برگشت هم شوت فخرالدینی را مدافعان مس از روی خط دروازه دور کردند.

پیشنهاد مطالعه:  ایتالیانو سرمربی بولونیا شد | مجله همه هیچ

گل اول مس

گل اول استقلال

گل دوم مس

گل دوم استقلال

منبع: فارسSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *