حجت الاسلام‌ والمسلمین علیرضا شیرنژاد، رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، گفت: امسال با توجه به تقارن روز طبیعت با روز شهادت امام علی علیه السلام مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران برنامه‌های متنوعی را در بوستان‌های سطح شهر تهران برگزار کرد.

وی افزود: این برنامه‌ها با هدف تعظیم شعائر الهی و بهره‌مندی روزه‌داران تهرانی و گسترش سنت افطاری ساده در ۴۷ بوستان تهران برگزار شده است.

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی با اشاره به  برنامه‌های برگزار شده در بوستان‌ها تشریح کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌هایی اجرا شده، در بوستان ها برپایی نماز جماعت ظهروعصر و مغرب و عشا به اقامه روزه داران بود.

وی ادامه داد: همچنین به مناسبت روز شهادت امام علی علیه السلام مراسمات عزاداری در این بوستان‌ها برگزار شد که بحمدالله شاهد استقبال مردم ولایی تهران بودیم.

حجت الاسلام والمسلمین شیرنژاد با اشاره به بزرگترین کمپین افطاری ساده در جهان اسلام اظهار کرد: مرکز فعالیت‌های دینی امسال با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر گسترش سنت افطاری‌های ساده در مساجد و خیابان‌ها بزرگترین کمپین افطاری ساده در جهان اسلام را اجراکرد.

پیشنهاد مطالعه:  آموزش یکی از اصلی‌ترین ارکان‌های مقابله با قاچاقچیان حیات‌وحش | مجله همه هیچ

وی درپایان گفت: فاز اول این کمپین با پخش افطاری ‌های ساده در بوستان‌های شهر آغاز و هم اکنون نیز تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *