اولین ماموریت اورژانس هوایی استان تهران در ساعت ۷ صبح با همراهی تیم جراحی قلب بیمارستان امام خمینی (ره) جهت انتقال قلب یک جوان ۲۱ ساله از مشهد به تهران توسط هواپیمای بال ثابت انجام شد و قلب این جوان در کمترین زمان جهت پیوند به خانم ۳۷ منتقل شد.

دومین ماموریت نیز توسط بالگرد اورژانس هوایی استان تهران جهت انتقال قلب جوان مشهدی در ماموریت اول از فرودگاه مهرآباد به بیمارستان امام خمینی (ره) رقم خورد.

در سومین ماموریت متوالی اورژانس هوایی استان تهران، مردی ۸۸ ساله که دچار سکته حاد مغزی شده بود از لواسان به تهران صورت گرفت.

با اعلام ماموریت در ساعت ۱۳:۰۰ از سوی مرکز ارتباطات اورژانس استان تهران به پایگاه اورژانس هوایی مبنی بر اعلام نیاز آمبولانس شهری پایگاه لواسان جهت انتقال هوایی فردی ۸۸ ساله با بالگرد اورژانس هوایی در ساعت ۱۳:۱۹ در پد فرود پایگاه اورژانس لواسان بر زمین نشست و در ساعت ۱۳:۳۶ دقیقه بیمار با وضعیت پایدار به آمبولانس مستقر در بوستان ولایت جهت انتقال به بیمارستان لقمان تحویل داده شد.

پیشنهاد مطالعه:  فعالیت بیش از ۶۰۰ هزار کلاس درس/جذب ۱۰۰ هزار معلم در سال جاری | مجله همه هیچ

چهارمین ماموریت اورژانس هوایی تهران در ساعت ۱۶:۲۶ در پی سقوط از ارتفاع کودک ۱۲ ساله در فاز ۸ پردیس انجام شد که بلافاصله بالگرد جهت انتقال مصدوم به بیمارستان امام خمینی (ره) به پرواز در آمد.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *