اولین جلسه شورای صنفی نمایش در سال ۱۴۰۳ در سازمان سینمایی برگزار شد. این شورا بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده، قرارداد دو فیلم سینمایی سال گربه به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده و تهیه‌کنندگی سعید خانی با پخش خانه فیلم و به سرگروهی پردیس سینمایی مگامال و فیلم سینمایی مست عشق به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی مهران برومند با پخش فیلمیران و به سرگروهی پردیس سینمایی ایران‌مال را ثبت کرد.

همچنین مقرر شد اکران فیلم سینمایی سال گربه از ۲۲ فروردین و اکران فیلم مست عشق از ۲۹ فروردین در سینما‌های سراسر کشور آغاز شود.

فیلم سینمایی سال گربه سال گذشته به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده و تهیه‌کنندگی سعید خانی تولید شده و بهرام افشاری، سارا بهرامی، هومن برق‌نورد، شبنم قربانی، نوشین تبریزی و رضا رشیدپور در آن ایفای نقش کرده‌اند. مست عشق نیز چند سال قبل به صورت مشترک با ترکیه تولید شده، فیلمی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی مهران برومند است.

پیشنهاد مطالعه:  چند مجموعه تلوزیونی درباره جنایات رژیم صهیونیستی ساخته می‌شود | مجله همه هیچ

مست عشق روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی با بازی پارسا پیروزفر و شهاب حسینی است و در کنار بازیگران ایرانی مانند حسام منظور، جمعی از بازیگران مطرح ترکیه از جمله هانده ارچل در نقش کیمیا خاتون حضور دارند.

منبع: ایرناSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *