علی صادقی معاونت فنی ورزشگاه آزادی درباره قطعی آب فدراسیون‌های ضلع شرقی ورزشگاه آزادی به خاطر خرابی پمپ چاه این مجموعه، اظهار کرد: این مشکل از روز ۱۳ فروردین آغاز شد که البته با اقدامات صورت گرفته مشکل خرابی پمپ چاه ورزشگاه آزادی تا ۱۵ فروردین برطرف و مشکل آب رسانی به فدراسیون‌های ضلع شرقی ورزشگاه رفع شد، اما متاسفانه از روز ۱۷ فروردین دوباره پمپ دچار مشکل شد و دوباره فدراسیون‌ها با مشکل قطعی آب مواجه شدند.

وی افزود: با توجه به این که فدراسیون تیروکمان در حال برگزاری اردوی آماده سازی است برای رفع مشکل آبرسانی این فدراسیون روز گذشته سعی کردیم با تانکر مخازن آب فدراسیون تیراندازی با کمان را پر کنیم تا ورزشکارانی که در اردو حضور دارند با مشکل بی‌آبی روبرو نشوند. در حال حاضر مسوولین فنی ورزشگاه آزادی در حال تعمیرات پمپ و سیستم انتقال آبی که به فدراسیون‌ها آبرسانی می‌کنند، هستند تا زودتر مشکل قطعی آب برطرف شود.

پیشنهاد مطالعه:  آرای انضباطی رقابت های جام حذفی اعلام شد | مجله همه هیچ

معاونت فنی ورزشگاه آزادی در پایان گفت: این اطمینان را می‌دهم که با تلاش شبانه روزی تیم فنی ورزشگاه آزادی مشکل پمپ چاه این مجموعه با اقداماتی که در حال انجام است به زودی رفع و قطعی آب فدراسیون‌هایی که در ضلع شرقی ورزشگاه آزادی قرار دارند برطرف خواهد شد.

منبع: ایسناSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *